Versie 7.3.3¶
- Verschijningsdatum
15 september 2020
- Compatibiliteit
iOS 12, iOS 13, iOS 14, iPadOS 13, iPadOS 14
Precies op tijd voor iOS 14 en iPadOS 14. Deze release verhelpt een bug in de presentatie van vragen bij grote evenementen zoals een nationale conventie.
Nieuw¶
Wanneer u een evenement aanmaakt met een paar “eenvoudige” vragen, zal de LionsBase mobiele applicatie automatisch slimme secties aanmaken om de vragen te groeperen.
Een veel voorkomend geval is dat u begint met een checkbox-gebaseerde vraag “Deelname” met een paar toegestane “antwoorden” (bv. “Voorbereidingsvergadering”, “Bezoek”, “Diner” en “Debriefing”):

en dan een paar andere vragen van elk type (radio-based, enkele tekst, …):

De mobiele toepassing zou 2 secties voor uw vragen tonen, waarvan de eerste de JA/NEE-vragen (checkboxgebaseerd) groepeert en vervolgens alle vragen van het andere type:

Notitie
Op dit punt vraagt u zich misschien nog steeds af wat het precieze verschil is tussen vragen met selectievakjes en vragen met radio. Uit de bovenstaande screenshots moet duidelijk zijn hoe een checkbox-gebaseerde vraag wordt gepresenteerd: de geautoriseerde “antwoorden” worden in feite weergegeven als afzonderlijke vragen waarop u kunt antwoorden met “ja” of “nee”.
Een radio-gebaseerde vraag daarentegen gebruikt de verschillende toegestane antwoorden als opties om uit te kiezen; dit betekent dat u een optiekiezer te zien krijgt en één antwoord moet kiezen dat aan uw behoeften voldoet:

Voor grotere evenementen, zoals een nationale conventie, is het gebruikelijk dat de JA/NEE-vragen (op basis van aankruisvakjes) worden gemarkeerd als “meta-evenementen”, waardoor ze een beetje als “sub-evenementen” kunnen worden beschouwd. Deze “meta-evenementen” kunnen een speciale prijs hebben, mogelijk een beperking van het aantal deelnemers, of zelfs gericht zijn op bepaalde functies (bv. districtsgouverneurs en 1e vice-gouverneur), leden van een bepaald district (bv. algemene vergadering van district West) of alleen op externe gasten (bv. stadsrondleiding voor de partners van de Lions-leden).
In dat verband gebruikt de organisator vragen van het type “Header” om de talrijke metagebeurtenissen visueel te scheiden:

De verwachte weergave is dan om die Koppen te gebruiken om de JA/NEE-vragen te groeperen in plaats van hun “Vraag”-gedeelte te gebruiken als titel voor de sectie.
Juist deze groepering werkte niet goed in de mobiele applicatie en is nu gecorrigeerd.
Lees meer over grotere evenementen in het hoofdstuk Managing Conferences.
Andere wijzigingen¶
Daarnaast zijn enkele bugs geplet en kleine verbeteringen geïntegreerd:
de animatie van de foto en de achtergrondafbeelding wanneer je door het profiel van een persoon (of club) scrolt, is veel vloeiender en heeft nu een parallax-effect;
we hebben de optie om de foto van een lid te vergroten laten vallen, omdat de meeste foto’s eigenlijk kleiner waren dan standaard weergegeven. Als u een hogere resolutie wilt voor uw adresboek, dan kunt u gewoon de kaart van het lid exporteren;
evenementen waarvan de inschrijving in de komende 10 dagen afloopt, werden vermeld in de aanstaande evenementen op het dashboard, maar verdwenen uit die lijst op de laatste dag van de inschrijving; dit is nu verholpen;
vaardigheden en interesses kunnen nu op dezelfde manier bewerkt worden als bij uw sociale netwerken vanuit uw eigen profielpagina (lees meer);
soms was de laatste jumelageclub gedeeltelijk verborgen; we hebben voor de zekerheid wat extra opvulling toegevoegd;
verschillende interne bibliotheken zijn bijgewerkt.
Notitie
Gebruikt u Android? Zie bijbehorende release notes.