EN | FR | DE | IT | NL
vorige | volgende | index
zoek

Versie 12.3.0

Verschijningsdatum

26 maart 2025

Compatibiliteit
  • iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18

  • iPadOS 14, iPadOS 15, iPadOS 16, iPadOS 17, iPadOS 18

  • macOS Big Sur, macOS Monterey, macOS Ventura, macOS Sonoma, macOS Sequoia (vereist een Apple silicon CPU aka “M1”, “M2”, “M3” of “M4”)

  • VisionOS 1

Dit is een bugfix en stabiliteitsversie.

Nieuw

Leden uit Zwitserland/Liechtenstein hebben nu een link naar hun nationale Lions shop in het lade menu:

Link naar de Lions shop

[Bewerking 14.04.2025] De link opent de shop in een ingebouwde webbrowser waar het lid automatisch wordt ingelogd. Door de manier waarop de shop is opgebouwd, landt het lid waarschijnlijk op de laatste pagina die hij heeft bezocht, of op zijn profielpagina.

Andere wijzigingen

Daarnaast zijn enkele bugs geplet en kleine verbeteringen geïntegreerd:

  • de lijst met geabonneerde nieuwsbronnen en de lijst met beschikbare nieuwsbronnen scrolde niet goed; dit is verholpen;

  • het aantal jaren dat een lid Lion was, klopte niet als het lid een tijdje ontslag nam voordat het weer begon; dit wordt nu goed berekend;

  • hoewel we het zoekveld (leden, clubs, sociale activiteiten) zo hebben ingesteld dat het precies overneemt wat de gebruiker intypt, en niet probeert te autocorrigeren, zou het zoekveld soms (nou ja… vaak) autocorrigeren; dit is eigenlijk een bug in het MAUI framework zelf, maar we hebben een workaround gevonden;

  • de app begon pas te zoeken als de gebruiker minstens 4 tekens had ingetikt; dit is veranderd naar 3 letters zodat kortere namen gemakkelijker kunnen worden gevonden. Als je moet zoeken naar een naam van 2 letters, kan dat nog steeds door de 2 letters en het begin van de voornaam/familienaam in te typen;

  • de nieuwe iPad Air M3 en iPad A16 worden nu gedetecteerd;

  • verschillende interne bibliotheken zijn bijgewerkt.

Voetnoten

1

Apple Vision Pro App Store Connect van Apple Inc. legt uit dat compatibele iOS-apps automatisch worden gepubliceerd in de App Store op Apple Vision Pro, tenzij we ons expliciet afmelden. We hebben ons niet afgemeld en daarom is de mobiele applicatie van LionsBase beschikbaar op Apple Vision Pro, hoewel we tot nu toe niet de gelegenheid hebben gehad om deze te testen. Aarzel niet om ons een bericht te sturen als je het hebt getest, we horen graag van je!

Hier is een screenshot van de simulator van de Apple Vision Pro waarop de mobiele applicatie van LionsBase wordt uitgevoerd:

Simulator van de Apple Vision Pro waarop de mobiele toepassing LionsBase wordt uitgevoerd

Notitie

Gebruikt u Android? Zie bijbehorende release notes.

Documentation created using Sphinx 4.3.2 and integrated in TYPO3 with restdoc.